Marmara Ereğlisi Otomotiv Tamircisi

Tech Car otomotiv servisimizin gerçekleştirdiği tüm hizmetler; Marmara Ereğlisi, mekanik onarım ve bakım, kaporta onarım ve boya, oto elektrik, yağ ve sıvılar, oto kuaför, lastik ve jant, mini onarım, boyasız kaporta göçük düzeltme hizmetleri sunmaktayız. Marmara Ereğlisi otomotiv tamircisi olarak profesyonel personellerimiz ile sunduğumuz bu hizmetleri kaliteli ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler arasında olan Çorlu mekanik onarım ve bakım hizmetimizi sizlere açıklayalım.

Marmara Ereğlisi Mekanik Onarım ve Bakım Hizmetleri

İlk günkü gibi, hep avantajlı aracınıza tam uyumlu parçalar kullanıyoruz. Marmara Ereğlisi periyodik, mekanik bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Aracınızdaki mekanik hataları tespit eden servisimiz hataların çözümünü bulup aracınızın eskideki yeni hallerine tekrardan kavuşturuyoruz. Marmara Ereğlisi mekanik onarım ve bakım hizmetleri ile sizlerin aracını yollara sağlam bir şekilde devam etmesini sağlıyor.

  • Soğutma sıvısı (antifriz) değişimi
  • Yağ değişimi
  • Fren ve balata sistemleri bakımları ve değişimi
  • Hava, polen, süspansiyon kontrolleri ve parça değişimleri
Marmara Ereğlisi mekanik onarım ve bakım, Marmara Ereğlisi mekanik onarım, Marmara Ereğlisi mekanik bakım, Marmara Ereğlisi otomotiv tamirci

Marmara Ereğlisi Mini Onarım

Küçük hasarlarda, aracınızın görüntüsü ve orijinalliği bozulmadan parça değişimi ve onarımı yapılır. Marmara Ereğlisi mini onarım uygulaması gerçekleştiren servisimiz çok az hasarlı olan kısmının onarımını yapmaktadır.

Marmara Ereğlisi Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Kullandığımız özel aletler ve PDR tekniği ile konusunda profesyonel ekibimizle size hızlı, profesyonel hizmet gerçekleştiriyoruz. Marmara Ereğlisi boyasız kaporta ve göçük düzeltme işlemi de gerçekleştiriyoruz. Servisimiz sizlerin aracına büyük bir titizlik ile boyasız kaporta ve göçük düzeltme hizmeti sunmaktadır.

Marmara Ereğlisi Oto Elektrik

Bilgisayar ve Araç Beyin kontrol cihazları ile; elektronik testler, elektronik tanımlamalar, elektronik güncellemeler, tüm elektrik ve elektronik arıza tespiti bulmaktayız. Marmara Ereğlisi oto elektrik servisi olarak aracınızdaki tüm elektronik kısımları inceleyerek gerçekleşmekteyiz.

Marmara Ereğlisi oto elektrik, Marmara Ereğlisi oto elektrikçi, Marmara Ereğlisi otomotiv elektrikçisi

Marmara Ereğlisi Yağ ve Sıvı Bakımı

Şirketimizde aracınıza uygun partiküllü ve tam sentetik motor yağı kullanıyoruz. Motor üreticilerinin özel gereksinimlerine uygun yağlar kullanılmaktadır. Antifriz ve hidrolik yağ değişimleri standartlarda uygun yapılır.

Marmara Ereğlisi yağ ve sıvı bakımı, Marmara Ereğlisi yağ ve sıvı bakım servis

Marmara Ereğlisi Oto Kuaför

Aracınıza pasta cila, boya koruma, seramik kaplama, ve detaylı iç-dış temizli hizmetleri gerçekleştirmektedir

Marmara Ereğlisi Pasta Cila

TECH CAR servis hizmetlerimizin arasında yer alan Marmara Ereğlisi pasta cila hizmetimizi büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Marmara Ereğlisi pasta cila hizmeti, aracın dış görünümünü daha güzel görünümde gözükmesini sağlar. Pasta cila hizmeti aracın dıştaki çiziklerin görünmemesini sağlar.

Pasta cila hizmeti ilk aracın üzerindeki çizikleri zımpara ile giderilir, ikinci kısımda ise araç cilalanır.  Aracın güzel ve parlak görünüşü ile sizlere teslim edilir.

Marmara Ereğlisi Oto Trim

Servisimizde ihtiyacı olan tüm araçların cam trim işlemleri yapılır. Döşeme parçalarının onarımı ve değişimi kusursuz şekilde yerine getirilir. İlk günkü gibi sizlere teslim edilir.